-15%
Ürün Stokta Var

Ancel S300 Duman Kaçak Test Cihazı

Ancel S300 Duman Kaçak Test Cihazı, Ancel firması tarafından Araba, Motosiklet, Kamyon, Arazi Aracı, Ticari Araç, ATV ve Tekneler gibi farklı araç tiplerinin boru sistemlerini test edebilmeniz için geliştirilmiştir. Ancel S300 Duman Kaçak Test Cihazı, kendi entegre hava pompası sayesinde başka bir hava makinesine ihtiyaç duymadan çalışır.

Ancel S300 Duman Kaçak Test Cihazı, Ancel firması tarafından Araba, Motosiklet, Kamyon, Arazi Aracı, Ticari Araç, ATV ve Tekneler gibi farklı araç tiplerinin boru sistemlerini test edebilmeniz için geliştirilmiştir. Ancel S300 Duman Kaçak Test Cihazı, kendi entegre hava pompası sayesinde başka bir hava makinesine ihtiyaç duymadan çalışır. 12V elektrikle bağlandıktan sadece 30 saniye sonra duman çıkışı sağlar. Kullanımı kolay arayüzü sayesinde test sürecini verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Ancel S300 Duman Kaçak Test Cihazı, EVAP sistemi üzerinde çalışmak için gelişmiş teknolojiyle donatılmıştır. Bu sayede araçtaki gaz kaçağı ve boru sistemi problemlerini daha hassas bir şekilde tespit edebilirsiniz.

Ancel S300 Duman Kaçak Test Cihazı, geniş araç desteği, kullanım kolaylığı, gelişmiş teknoloji ve otomatik koruma sistemi ile önemli bir araçtır. Etkili sızdırmazlık testleri yapmak için bu cihazı kullanarak araçların boru sistemlerindeki sorunları hızlı ve hassas bir şekilde tespit edebilirsiniz. Duman kaçak testi yaparken verimliliği artırmak ve cihazın ömrünü uzatmak için dikkat edilmesi gereken hususları unutmamanız önemlidir. Ancel S300 Duman Kaçak Test Cihazı, Hava Modu ve Duman Modu olmak üzere iki farklı kullanım Modu mevcuttur. Yağ haznesi dolum aşamasında gözle görülebilecek şekilde şeffaf cam olacak şekilde tasarlanmıştır. Duman yoğunluğunu dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Sızıntıları daha kolay tespit edebilmeniz için basınç göstergelerini kontrol etmeniz yeterli olacaktır.

Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz profesyonel ve kaliteli bir üründür. Duman kaçak cihazları araç üzerindeki kaçakları kolay bir şekilde bulmanızı sağlar. Arıza tespit cihazlarının bulamayacağı borularda oluşan tahribatları bulmanın en sağlıklı yolunu sunar. Gaz kaçağı tespiti ve yakıt borusu arızaları için en çok tercih edilen ürün ANCEL S300’dür. Egzoz sistemi ve yakıt deposu arızalarını aramak için vakit kaybetmenize gerek olmayacaktır. Gaz kaçağı arıza tespit cihazı ve yakıt borusu arıza tespit cihazı aradığınız durumlarda tek bir ürün ile tüm sızıntı, kaçakları bulmanız mümkündür.

Ancel S300 Duman Kaçak Test Cihazı Hakkında Genel Bilgiler;
*Test cihazını 8 dakikadan fazla çalıştırmayınız, cihaz dinlenme süresine ihtiyaç duyacaktır. Uzun ömürlü kullanım için dikkat etmeniz tavsiye edilir,
*Hava Modu ile cihaz duman verene kadar basınç göstergesini takip ederek kaçak olur olmadığını test edebilirsiniz,
*Boruları ayırdığınız durumda sızıntıyı bulabilmek için diğer tarafını tıpa ile kapatmanız gerekecektir,
*Cihaz çalışırken sıcak olacaktır, kullanırken dokunmanız gerektiği durumlarda dikkatli olmanız gerekir,

*Hava Modu ile sızıntı olup olmadığını görüntüledikten sonra duman moduna geçerek kaçağın nereden olduğunu görebilirsiniz,
*Basınç sistemi göstergesi düştüğü durumlarda borularda küçük kaçak var demektir. Gösterge sıfır olur ise bu bize kaçağın büyük olduğunu gösterir, gösterge değeri aynı kalır ise herhangi bir sorun yoktur.
*İçerisinde bulunan gelişmiş teknoloji sayesinde EVAP sistemi üzerinde çalışmanıza imkan tanır.
*Cihaz aşırı ısınma ve aşırı soğunma durumlarında kendini korumaya alır. Eğer çalışma sıcaklığı “75C°” üzerinde veya “-20C°” altına inerse, cihaz bunu tespit eder ve kendini korumaya alır.
*Cihaz ile emme sistemi, egzoz sistemi, yakıt deposu gibi sistemleri test edebilirsiniz, herhangi bir sızdırma söz konusu ise bunu tespit edebilirsiniz.

Ancel S300 EVAP Hakkında Bilgiler;
EVAP sistemi, “Evaporative Emission Control System” (Buharlaşma Emisyon Kontrol Sistemi) kelimelerinin kısaltmasıdır. Bu sistem, otomobillerde, motorun çalışma sırasında ortaya çıkan yakıt buharlarının atmosfere sızmasını önlemek ve çevreye zararlı emisyonları azaltmak için kullanılan bir emisyon kontrol sistemi olarak tasarlanmıştır.

Önemli Not – Ancel S300 Duman Kaçak Test Cihazı, ilk kullanırken yağ haznesine 20ML bebek yağı ekleyiniz, fazla doldurulmaması gerekir, fazla doldurulduğunda çalışmayacaktır. Yağı biraz eksiltmeniz gerekecektir. Düzenli olarak yağı kontrol ediniz, eksildiği durumlarda 20ML geçmeyecek şekilde yenileyiniz.

Ancel S300 Duman Kaçak Test Cihazı Paket İçeriği;
*Ancel S300 Cihaz,
*Güç Bağlantı Kablosu,
*Huni,
*Kanca,
*Hava Giriş Kesesi,
*Adaptör Konisi,
*Lastik,
*Duman Dağıtım Hortumu,
*Kullanım Kılavuzu.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.