-20%
Ürün Stokta Var

Autel Powerscan PS100 Devre ve Tesisat Test Kontrol Cihazı

Autel Powerscan PS100 Kontrol Cihazı, PowerScan PS100 araçtaki devre ve tesisattaki sorunlu bağlantıları tespit etmenize olanak sağlayan alanında en başarılı test kontrol cihazıdır.

Orijinal fiyat: 3,999,90 ₺.Şu andaki fiyat: 3,199,90 ₺.

Autel Powerscan PS100 Kontrol Cihazı, PowerScan PS100 araçtaki devre ve tesisattaki sorunlu bağlantıları tespit etmenize olanak sağlayan alanında en başarılı test kontrol cihazıdır. Anahtarları, röleleri ve diyotların sürekliliğini anında kontrol etmenize yarar. Devre kesici korumalıdır. Dahili el feneri sayesinde karanlık ve dar alanlarda rahat çalışma imkanı sunar. Uzun test kablosu sayesinde araç boyu çalışma konforu sunar. Autel PowerScan PS100 ile güç enjeksiyonu, ölçüm, zemin testi, polarite kontrolleri, süreklilik testi ve bileşen aktivasyonu dahil olmak üzere her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Okunması kolay Avometresi sayesinde parmak ucunuzdaki voltajı, akımı ve direnci okumanıza olanak sağlar. Pozitif, negatif ve açık devreleri anında tanımlayabilirsiniz. Güç anahtarını çevirdiğinizde, soğutma fanları, röleler vb. elektrikli bileşenleri çalıştırmak için anında topraklama hattına sahip olursunuz. Altın uçlu iletken iğne ile hiç bir kabloyu sıyırmanıza veya kesmenize gerek kalmadan 12volt enerjiyi yada şaseyi anında dilediğiniz hatta verebilirsiniz. Kullanımı son derece kolay, pratik ve güvenilirdir.

Autel Powerscan PS100 cihazı ile turbo basınç sensörünü, yakıt seviye sensörünü, hava akışmetre-kütle ölçer (map maf mass) sensörlerini, PWM ile çalışan tüm sensörlerini, Commonrail basınç sensörünü, krank ve egzantrik sensörlerini, gaz pedalı potansiyometresi-konum sensörü vb. pedal değerlerini, şarj dinamosunun voltajını, EGR valfinin konum sensörünü, ABS hız sensörü değerleri ile buna benzer tüm sensör ve iletişim hatlarının frekanslarının osiloskop görüntüsünü, CAN-BUS ile LIN-BUS ve K-Line hattındaki frekans ölçümlerini çok pratik bir şekilde yorumlamanıza imkan sunmaktadır.

Autel Powerscan PS100 Genel Özellikleri;
*Ekran: Renkli Tft Ekran
*Çalışma Sıcaklığı: 0 – 60°C
*Harici Akü: Araç aküsü ile sağlanan 12,0 veya 24,0 V Güç
*Test Kablosu: 6 Metre

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hoşunuza gidebilir…

Launch EasyDiag 3.0 Universal Arıza Tespit Cihazı / Bluetooth

Orijinal fiyat: 13,999,90 ₺.Şu andaki fiyat: 9,499,90 ₺.

Autool BT-760 Akü Test ve Teşhis Cihazı

Orijinal fiyat: 3,999,90 ₺.Şu andaki fiyat: 3,199,90 ₺.