-20%
Ürün Stokta Var

Autool BT-760 Akü Test ve Teşhis Cihazı

(1 müşteri değerlendirmesi)

Autool BT-760 Akü Test ve Teşhis Cihazı, dünyanın en gelişmiş iletkenlik testi teknolojisini benimseyerek dahili termal yazıcısı sayesinde akü detay bilgilerini çıktı olarak alabilmeniz için tasarlanmıştır.

Autool BT-760 Akü Test ve Teşhis Cihazı, dünyanın en gelişmiş iletkenlik testi teknolojisini benimseyerek dahili termal yazıcısı sayesinde akü detay bilgilerini çıktı olarak alabilmeniz için tasarlanmıştır. Genellikle expertiz ve akü değişim firmalarınca sıklıkla kullanılan Autool BT-760 sayesinde müşterilerinize termal yazıcısı sayesinden anlık çıktı verebilirsiniz. Autool BT-760 otomobillerin ve motosikletlerin marş akülerinin gerçek soğuk çalıştırma akımını hızlı ve doğru bir şekilde ölçmesi, sağlık durumu ile marş ve şarj sistemlerindeki yaygın arızaları hızlı bir şekilde tespit edebilmenize olanak sağlar. 6V-32V arasındaki tüm aküler için uyumludur.

*Akü testi, temel olarak akünün gerçek soğuk marş kapasitesi ile test ve bakımı için güvenilir analiz kanıtı sağlamak, yıpranma derecesini hesaplamak için akünün sağlık durumunu analiz etmeyi hedeflemektedir. Akü eskidiğinde kullanıcıya aküyü değiştirmesini önceden bildirir.

*Marş testi, esas olarak başlangıç ​​motorunu test etmek ve analiz etmek içindir. Marş ​​motorunun gerçek gerekli marş akımını ve marş gerilimini test ederek, marş motorunun iyi çalışıp çalışmadığını öğrenebilirsiniz. Marş motorunun anormal çalışmasının olası birkaç nedeni vardır. Yağlama sistemi arızası, marşta yüklü tork artışına neden olur veya marş ​​motorunun rotor sürtünmesi, marş ​​motorunun kendisinin artan sürtünmesine neden olabilir.

*Şarj testi, jeneratör, redresör, redresör diyot vb. dahil olmak üzere şarj sistemini kontrol ve analiz etmek, böylece jeneratörün çıkış voltajının normal olup olmadığını, redresör diyotunun iyi çalışıp çalışmadığını ve şarj akımının normal olup olmadığını test etmek için kullanılır. Yukarıda belirtilen parçalardan birinin normal durumda olmadığını, akünün aşırı şarj olmasına veya eksik şarjına yol açacağını, dolayısıyla akünün hızlı bir şekilde deşarj olabileceği ve ayrıca diğer yüklü elektrikli cihazların kullanım ömrünü büyük ölçüde tüketebilecektir.

*Yük testi, akü paketi, DC güç kaynağı, UPS yedek akü bakımı ve maksimum kapasite tespiti testi için kullanılmaktadır.

Autool BT-760 Test Cihazının Genel Özellikleri;
*Autool BT-760, otomotiv ve motor aküleri üzerinde akü testi, marş testi, şarj testi ve maksimum yük testi gibi testler yapabilir,
*6V-32V arasındaki tüm aküler için uyumludur,
*Sıradan kurşun asit batarya, AGM düz plaka batarya, AGM spiral batarya ve Jel batarya dahil olmak üzere tüm otomotiv krank kurşun asit bataryalar test edebilir,
*Kötü hücre pilini doğrudan tespit edebilir,
*Ters kutup bağlantı koruması, ters bağlantı test cihazına ve araca zarar vermez ve aküyü etkilemez,
*Güçünü doğrudan bağlantı kaynağından alır, test etmeden önce tamamen şarj etmeye gerek yoktur ve dahili bir bataryaya ihtiyaç duymaz,
*Autool BT-760 dünya genelinde referans alınan tüm standartları “CCA, JIS, DIN, IEC, EN, SAE, GB” bünyesinde barındırmaktadır,
*Çoklu dil desteği sayesinde Autool BT-760 cihazını bir çok dilde kullanabilirsiniz.

Autool BT-760 Akü Test ve Teşhis Cihazı için 1 değerlendirme

  1. YUSUF METİNTÜRK

    MERHABA
    BEN KIRŞEHİR’DE OTO SERVİS VE YEDEK PARÇA SATIŞI YAPAN İŞYERİNİN SAHİBİYİM. TÜRKİYE SATILAN BÜTÜN AKÜ TEST CİHAZLARINI İNCELEDİM. BÜTÇEME EN UYGUN VE PARASINI SONUNA KADAR HAKEDEN BİR CİHAZ. CİHAZI ALDIM. KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM. DİĞER CİHAZLAR DA TÜRKÇE DİL SEÇENEĞİ YOK. BU CİHAZ DA VAR. YAZICI DESTEĞİ VAR. ULUSLAR ARASI SATIŞ YAPAN SİTELERDE Kİ FİYATI İLE HEMEN HEMEN AYNI. VE ÇOK BEĞENİ ALAN BİR CİHAZ. ALAN ARKADAŞLAR PİŞMAN OLMAZLAR.
    YUSUF METİNTÜRK

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.