-20%
Ürün Stokta Var

Bmw inpa Arıza Tespit Cihazı / E Serisi

inpa Arıza Tespit Cihazı, inpa yazılımı ile çalışan BMW E-Serisi araçlarda ileri düzey Ayar, Adaptasyon ve Programalama yapabilmeniz için imal edilmiş bir obd2 cihazıdır.

799,90 

Stok kodu: OTO0027 Etiketler:

inpa Arıza Tespit Cihazı, inpa yazılımı ile çalışan BMW E-Serisi araçlarda ileri düzey Ayar, Adaptasyon ve Programalama yapabilmeniz için imal edilmiş bir obd2 cihazıdır. Araçtan Hata Kodu Okuma ve Silme, Adaptasyon, Bakım Sıfırlama, Jenerasyon, Canlı Verileri Görüntüleme vb. birçok işlemi yapabilirsiniz. Gelişmiş yazılım desteği sayesinden tüm 1998-2013 yılları arasındaki BMW E-Serisi modelleri desteklemektedir. Cihaz üzerindeki Switch pozisyonu ile K-Line ve D-Can hatları arasında geçiş yapabilirsiniz.

inpa yazılımı bir çok yazılım paketinden oluşmaktadır. “INPA, EDIABAS, NCS Expert, NCS Dummy, WinKFP, Coding Tool” yazılımları ile birlikte gelir. Tüm windows işletim sistemleri ile uyumludur. Ürünün yazılımı size link/bağlantı ile tarafınıza iletilecektir. Cihaz size ulaştıktan sonra 0850 532 0550 Whatsapp destek hattımıza sipariş kodunuz ile mesaj atarsanız en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

Cihazın Genel Özellikleri;
*
Hata Kodlarını Okuma ve Silme,
*Canlı Verileri Görüntüleme,
*Servis Bakım Sıfırlama,
*Adaptasyon ve Jenerasyon,
*Kalibrasyon ve Programlama,
*K-Line ve D-Can Switch Desteği,
*Akü Voltajı ve Ateşleme Gerilimi Algılama,
*FTDi FT232RQ Yonga Sürücü Desteği.
vb. daha bir çok modülde işlem yapabilirsiniz.
.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hoşunuza gidebilir…