Chip Tuning Cihazları

Yüksek Kaliteli Chip Tuning Cihazları

Chip Tuning cihazları aracında yüksek performans hedef edinenlerin tercih ettiğini cihazlardır. Bu cihazlarla Chip Tuning yanı sıra EGR ve DPF gibi iptalleri gerçekleştirebilir, yaptığınız Chip Tuning sayesinde aracınızda yüksek performans ve yakıt tasarrufu sağlayabilirsiniz.

Hangi Chip Tuning cihazını tercih etmeliyim?

Bu sorunun cevabı günümüzde oldukça yaygınlaşan Chip Tuning cihazları sebebi ile oldukça zorlaşmaktadır. Her geçen gün yeni Chip Tuning cihazları üretilmekte yeni yazılımlarla daha fazla model araçlara destek sağlamaktadır. Chip Tuning cihazları her araçtan veri okuyup yazamayabilir. Bu yüzden satın alınmadan önce iyice araştırma yapılması gerekmektedir. Chip Tuning cihazları OBD2 portundan veya doğrudan ECU’dan veri okuyabilirler. Birçok Chip Tuning cihazı bulunduğundan aracınız için en uygun ürünü firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Aracıma Niçin Chip Tuning Yaptırmalıyım?

Araçlar fabrikadan belirli standartlarda çıkmaktadır. Araçlardaki farklı paket seçenekleri ve karbon salınımında dolayı firmalar ürettikleri araçlara gerçek güçlerini verememektedirler. İşte Chip Tuning cihazları burada devre giriyor. Aracınızın performansını arttırmakla kalmıyor aynı zaman ciddi yakıt tasarrufu da sağlayabiliyor.

EGR, DPF iptali yapabilir miyim?

Malumunuz EGR (egzoz gazları valfi) ve DPF (dizel partikül filtresi) belirli aralıklarla temizletmeniz gerekmektedir. Buda sizlere ciddi zaman ve maddi kayba neden olmaktadır.  İşte Chip Tuning cihazları ile bu filtreleri iptal ettirerek kökten çözüm sağlamış oluyoruz. Araçtan çektiğiniz veriyi düzenlerken EGR ve DPF iptal işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Sadece EGR ve DPF iptali değil aynı zamanda DTC, ADBLUE ve diğer tüm iptalleri gerçekleştirebilirsiniz.

Chip Tuning Eğitimi ve Dosya Hizmetiniz var mı?

Özellikle en çok merak edilen konulardan bir tanesi de budur. Birçok kullanıcımız cihazların kullanımını tam olarak bilemiyor yada hatalı işlem yapmak istemiyor. Bu konuda da başarılı çözümler sağlıyoruz. İsteyen müşterilerimize baştan sona Chip Tuning Eğitimi isteyen müşterilerimize de dosya hizmeti vermekteyiz. Firmamız bünyesinde bu hizmetleri satın alabilirsiniz.

Sonuç olarak Chip Tuning cihazları her atölyede mutlaka olması gereken cihazlardandır. Aracınızdaki gerçek performansı bu cihazlar sayesinde açığa çıkarabilirsiniz. İster soft ister hard yazılımla aracınızdan maksimum verim elde edebilir, iptal işlemlerini yaparak araçtaki fazla yüklerden kurtulabilirsiniz. En uygun fiyatlı Chip Tuning cihazlarını firmamızda bulacağınızı ve en iyi hizmeti alacağınızı garanti ederiz.