ELM327 Cihazları

Amatör Ama Bir O Kadar Başarılı Elm327 Cihazları

Elm327 cihazları aracınızın OBD2 soketine takılarak ECU (elektronik kontrol ünitesi) dan almış olduğu verileri ilgili yazılımlar vasıtası ile görüntülemenize olanak sağlayan araç arıza tespit cihazlarıdır. Sıklıkla mobil aplikasyonlarda kullanılan ve ücretli ücretsiz yüzlerce yazılım barındıran cihazlardır. Bluetooth, Wi-Fi ve Kablolu model seçenekleri bulunmaktadır. Genellikler bireysel müşterilerimiz tercih ettiği cihazlar olup, başarılı yazılımları sayesinde servise gitmenize gerek kalmadan aracınızdaki tüm işlemleri bu cihazlarla yapabilirsiniz.

Elm327 cihazları ne kadar başarılıdır?

Elm327 araç arıza tespit cihazları günümüzde en uygun fiyatlarla alınabilecek arıza tespit cihazlarındandır. Mobil ya da masaüstü yazılımları ile servise gitmeden modüllerden hata kodlarını okuma ve silme, adaptasyon, jenerasyon, canlı verileri görüntüleme ve servis bakım sıfırlama gibi pek çok işlemi kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey aracınız için doğru ürün ve yazılımı tercih etmektir. Firmamız bünyesinde Elm327 araç arıza tespit cihazlarının birçok farklı modelini ve yazılımlarını bulabilirsiniz.

Elm327 cihazı alırken nelere dikkat etmeliyim?

Elm327 cihazlarını satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus aracınız ile uyumlu olup olmadığıdır. Günümüzde o kadar çok Elm327 cihazı bulunmaktaki doğru ürünü bulmak son kullanıcı için zorlaşmaktadır. Özellikle uygun fiyatlı satılan ürünlerde ne yazık ki başarı oranı çok düşüktür. Microchip barındırmayan cihazlar pek çok aracı desteklememekle beraber sadece motor donanımına bağlanabilmektedirler. Kullanılan yazılım önemli olmakla beraber satın aldığınız cihazın donanımı da en önemli faktörlerdendir. Çok ucuza satılan ürünlerde fayda sağlamanız pek mümkün olmayacaktır.

Elm327 cihazının hangi modelini tercih etmeliyim?

Günümüzde mobil kullanımlar için Bluetooth veya Wi-Fi modelleri tercih edilmektedir. Bilgisayar kullanımlarında kablolu ya da Bluetooth ve Wifi model tercih edebilirsiniz. Android cihazlarda kullanacaksanız Bluetooth veya Wi-Fi modeli satın alabilirsiniz. İos cihazlarda kullanılacaksa mutlaka Wi-Fi ya da Bluetooth 4.0 üstü bir model tercih edilmelidir.

Sonuç olarak OBD2 arazı tespit cihazları aracı ile vakit geçirmekten hoşlanan, aracında tablet modifikasyonu yapmak, sürüş testleri ve canlı verileri incelemek isteyen aynı zamanda birçok ayar ve adaptasyon için serviste zaman kaybetmek istemeyen tüm müşterilerimize tavsiye edeceğimiz ürünlerdir. Elm327 cihazları uygun fiyatlı ürünler olması sebebi ile mutlaka elinizin altında bulunması gereken ürünlerdendir. Firmamızı arayarak aracınıza uyumlu olan ürünlere birlikte karar verebiliriz.