Gizli Özellik Açma Cihazları

Aracınızdaki Gerçek Gücü Gizli Özellik Açma Cihazları ile Ortaya Çıkarın

Gizli özellik açma ihtiyacı son yıllarda ülkemizde oldukça yaygınlaşan bir sektör haline geldi. Günümüzde birçok marka için gizli özellik açma cihazı bulunmaktadır. Araç firmalarının daha fazla paket seçeneği sunabilmesi için araç özelliklerinde kısıtlamalara gitmektedirler. Bu cihazlarla pasif olan özellikleri aktif hale getirebileceksiniz.

Gizli özellik açma cihazlarının araca hiçbir zararı bulunmamakla beraber aracınızın garantisini de devre dışı bırakmaz. İş yükümüzün önemli bir kısmını gizli özellik açma cihazları kapsamaktadır. En geniş ürün yelpazesi, uygun fiyat ve maksimum destek için var gücümüzle sizin için çalışmaktayız.

Gizli özellik açma cihazının araca zararı var mı?

Gizli özellik açma cihazının aracınıza hiçbir zararı bulunmamaktadır. Düşük paket aracınızı en dolu pakete bu cihazlarla çevirebilirsiniz. Gerek yazılım kurulumu gerek kullanımı konusunda firmamız eğitim vermektedir. Gönderdiğimiz dokümanlar sayesinde aracınızda kimseye ihtiyaç duymadan gizli özellikleri aktif edebilirsiniz.

Tüm araçlar için tek bir gizli özellik açma cihazı var mı?

Bu sorunun cevabı maalesef hayır olacaktır. Çünkü her cihazda kullanılan mikro işlemci ve yazılım farklılık göstermektedir. Örneğin; Volkswagen gizli özelik açma cihazında VCDS yazılımı kullanılırken Renault gizli özellik açma cihazından DDT4AL yazılımı kullanılmaktadır. Kullanılan yazılım ve donanım farklılık gösterdiği için tüm araçlardaki gizli özellik açma işlemlerinizi tek bir cihazda yapamazsınız.

Tek başıma aracımın gizli özellikleri açabilir miyim veya eğitim almam gerekir mi?

Evet, aracınızın özelliklerini tek başınıza açabilirsiniz. Ürünlerin yanında gönderdiğimiz içerikte aracınızın özelliklerini nasıl açabileceğinizi öğrenebileceksiniz. Örneğin Renault araçlarda dikkat edilmesi gereken ince ayrıntılar ya da Volkswagen de kodlama yapılırken bilinmesi gereken tüm ayrıntıları firmamızdan öğrenebilirsiniz. Profesyonel işlem yapmak isterseniz eğitim almanızda yarar vardır. Fakat gönderdiğimiz içerik ve birçok yazılımın Türkçe olması sebebi ile kimseye ihtiyaç duymadan da araçtaki gizli özellikleri açabilirsiniz. Firmamız bünyesinde profesyonel eğitim verilmektedir.

Hangi cihazı alacağıma karar veremiyorum?

Firmamız bünyesinde birçok cihazın modifikasyonu yapıldığından dolayı birçok ürün çeşitliliği oluşmaktadır. Örneğin Renault gizli özellik açma cihazlarında modifiyeli ve modifiyesiz olarak Kablolu ve Bluetooth model ürünlerimiz bulunmaktadır. Aynı durum Fiat gizli özellik açma ve Ford gizli özellik açma cihazlarında da geçerlidir. Bmw gizli özellik açma cihazlarında E serisi için İNPA kablosu gerekirken F serisi için ENET kablosu almanız gerekir. Opel gizli özellik açma cihazı da oldukça yaygın kullanılan cihazlarımız arasındadır.

Sonuç olarak gizli özellik açma cihazının araca bir zarar vermesini bırakan aracınıza daha fazla bağlanmanıza sebep olacaktır. Aracı ile vakit geçirmek isteyen tüm müşterilerimize tavsiye ederiz. Kolay kullanımları sayesinde gizli özellik açma cihazlıları bireysel ve ticari amaçla satın alan her kesime hitap etmektedir. Bu cihazları satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus firma desteğidir. Cihazların ve yazılımların güncelleme işlemi yapılıp yapılmadığı bu yönde bir hizmetlerinin olup olmadığını öğrenmeden kesinlikle ürün satın almayınız. Firmamızda satılan tüm ürünlerimiz için güncelleme desteği ve eğitim hizmeti vermekteyiz.