Sitemiz de otomotiv test ekipmanlarının satış ve satış sonrası teknik servis, ithalat-ihracat hizmetlerini vererek sizlere en iyi ve en kaliteli ürünleri sunmaya çalışıyoruz. Gelişen teknolojiyle birlikte hızlı çözümler üretmek aynı zamanda uygun fiyat politikası ile Araç Arıza Tespit Ekipmanları alanların da Antalya da faaliyet göstermekteyiz.

Sizlere bu konuda yardımcı olmayı amaç edinmiş bulunmaktayız.

Donanımsal ve yazılımsal olarak Araç Arıza Tespit ekipmanları konusunda aradığınız tüm ürünleri sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca özel talepleriniz için 0850 532 0550 nolu santral hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Ar-Ge ekibimizle beraber sizlere hızlı çözümler üretmek adına elimizden geleni yapacağız.

Ar-Ge ekibimiz ile sürekli güncel ve sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda en yüksek verimi alabileceğiniz, sizin için finansal yönden de en ulaşılabilir cihazlar ve yazılımlar üzerine çalışmaktayız.

Bütün ürünlerimiz sıfır olarak satışa sunulmaktadır. İkinci el ürün satışımız yoktur. Tüm soru, görüş ve önerileriniz için teknik destek hattımızdan 7/24 online destek alabilirsiniz. 0850 532 0550 nolu Whatsapp hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Tüm kredi kartlarına 12 aya varan taksitli ürün satışımız mevcuttur. Havale ödemeleriniz de tüm ürünler de ekstra indirim uygulanmaktadır.

Dilerseniz Türkiye’nin her hangi bir yerine, teşhis ekipmanları ile beraber teknik ekibimizle gelir, ürün teslimat, kurulum ve eğitim hizmeti veririz. Sattığımız tüm ürünler için uzaktan bağlantı ile destek verip kurulumlarını yapmaktayız.

Türkiye’deki tüm profesyonel ve bireysel müşterilerimiz için en iyi hizmeti ve kaliteli ürün sunma adına var gücümüzle mesai harcamaktayız.
Dürüst, akıcı ve kaliteli hizmet anlayışımızla sizlerin yanındayız. Cihazlarımız ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Unutmayın Amatörler ürün satar, profesyoneller çözüm üretir.

İşlerinizde esenlik, başarı ve kolaylık dileklerimizle. otoeko.com