-16%
Ürün stokta

EcuHelp HTPROG Ecu Klonlama Cihazı

EcuHelp HTPROG Ecu Klonlama Cihazı ile birçok Flash verisini düzenleyebilirsiniz. Otomatik sağlama toplamı düzeltme seçeneği ile P-Flash, D-Flash, Harici Flaş ve Harici EEPROM’u okuyabilir ve yazabilirsiniz.

Orijinal fiyat: 7,999,90 ₺.Şu andaki fiyat: 6,699,90 ₺.

EcuHelp HTPROG Ecu Klonlama Cihazı ile birçok Flash verisini düzenleyebilirsiniz. Otomatik sağlama toplamı düzeltme seçeneği ile P-Flash, D-Flash, Harici Flaş ve Harici EEPROM’u okuyabilir ve yazabilirsiniz. HTPROG Ecu Programlama ile BMW’de CAS, Mercedes Benz’de EIZ/EIS, Volkswagen Porsche’de BCM vb. gibi immonun korumasını kırabilirsiniz. Ecu kartına Boot kablosunu bağlamak için Ecu’yu açmak zorunludur. Bu yöntem Ecu’nun yanıt vermediği durumlarda kullanışlıdır. HTPROG, otomotiv elektronik endüstrisi için en yeni programlama ekipmanıdır. CAS, SZL, EZS, BCM, FRM, AIRBAG gibi araç gövdesi modüllerini okuyabilir ve yazabilir. Bu işlevle, eşleşen anahtarları, hırsızlık önleme kilidini açma, cihazları ayarlama ve hava yastığı beyinlerini onarma gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Otomotiv elektronik modüllerinin onarımı, kalibrasyonu ve değiştirilmesi için, eski anahtarın yeni bir anahtar olması ve diğer araçlarla eşleşmeye devam etmesi için anahtarı bile yenileyebilir. HTPROG ile Ecu kapağını açmanıza gerek kalmaz. Sadece güç ve sinyaller için birkaç kablo takın ve artık okumaya hazırsınız. Bosch, Continental, Delphi, Marelli, Denso, Temic, TRW ve Valeo vb. hem eski hem de en yeni Ecus/Tcus’ları destekler. MD1 ve MG1 dahil olmak üzere BMW DME ve DDE’den gelen tüm BMW F/G serisinde uzun ISN’lerini okur.

KT200 Desteklenen Araç Listesi;
*HTPROG ECU Klon Fonksiyon Listesi,

*HTPROG Programcı Tezgah Üzerinde Fonksiyon Listesi.

EcuHelp HTPROG Cihazının Genel Özellikleri;
*Audi, BMW, MIN, Porsche, Toyota, Fiat, Renault…vb. birçok marka için anahtar sıfırlama işlemi yapabilirsiniz,
*Geniş bir SOP8 EEPROM yelpazesini Okuyun ve yazın,
*Anahtar yapmak için Autohex ile yan yana çalışır,
*CAS3 + VIN, ISN ve anahtarları düzenleyin,
*CAS4, CAS4 + VIN ve ISN’yi düzenleyin,
*BMW alet kümeleri için kilometreyi düzenleyin.
vb. daha bir çok modülde işlem yapabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.