İndirim!

Laptop Ram Bellek / DDR3

Laptop Ram Bellekler Sıfır ürün olup Test ve Kontrolleri Teknik Servisimiz tarafından yapılmıştır.

499,90 849,90 

Stok kodu: OTO0242 Etiketler:

Laptop Ram Bellekler Sıfır ürün olup Test ve Kontrolleri Teknik Servisimiz tarafından yapılmıştır. Daha hızlı bir dizüstü bilgisayar deneyimi yaşamak için geliştirilmiş olan bu özel bellekler, güçlü performans isteyenlere hitap ediyor. Güvenilir ve yüksek performanslı özellikleri birlikte bilgisayarınızın daha güçlü olmasına olanak tanır. Günlük ihtiyaçlarınızdan daha üstün performans gerektiren işlemlerinize kadar farklı alanlarda rahatlıkla kullanım imkânı veren bu özel bellek, ihtiyaçlarınızı doğru şekilde karşılamak için gerekli olan hızlara sahiptir. Bu sayede farklı işlemlerinizi en iyi şekilde yapabilirsiniz.

Ek bellek kullanımlarında ya da sistem yükseltme için doğru çözümler sunacak olan ürün daha hızlı okuma ve yazma hızlarına sahip olarak işlemlerinizde hızlı çözümler üretir. Her zaman sabit hız seviyeleri sunması açısından test edilmiştir. Böylece her durumda en iyi kullanım değerlerini sunar. Yüksek hızlara kolayca ulaşması sayesinde günlük işlemlerinizi en iyi şekilde, herhangi bir takılma olmadan yapabilmenize olanak tanır. Multimedya dosyalarının düzenlenmesinde, çeşitli program ya da oyun kullanımları için idealdir.

Isınmalara karşı dayanıklılık sunan yapısı nedeniyle uzun süreli kullanımlarda bile hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla çalışır ve olası performans kayıplarının önüne geçer. Bu durumda ise her zaman stabil sonuçların oluşmasına imkân tanır. Özellikle dizüstü bilgisayarlarda görülen sistem yavaşlaması ve performans kayıplarının önüne geçmek için tasarlanmıştır. Güçlü ve yüksek hızlarda sunduğu özellikler ile birlikte sisteminizin yenilenmesine olanak tanıyarak yeni bir kullanım sağlar.

*Kullandığınız veya satın alacağınız Laptop için Ram Bellek yükseltme yapabiliriz. Karışık Marka Ram Bellek gönderilmektedir. Görsel Temsilidir.

 

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.