-26%
Ürün stokta

Launch EasyDiag 3.0 Arıza Tespit Cihazı + Tablet

Launch Easydiag 3.0 Cihaz + 10″ Tablet + 1 Yıl Online XDiag Yazılım + Launch OBD2 Kablo şeklinde hazır set gönderilmektedir. Tüm markalar yüklüdür. Direk kullanıma hazırdır. Tak çalıştır sistemdir.

Orijinal fiyat: 16,999,90 ₺.Şu andaki fiyat: 12,499,90 ₺.

Launch Easydiag 3.0 Cihaz + 10″ Tablet + 1 Yıl Online XDiag Yazılım + Launch OBD2 Kablo şeklinde hazır set gönderilmektedir. Tüm markalar yüklüdür. Direk kullanıma hazırdır. Tak çalıştır sistemdir.

Tablet Özellikleri;
*İşlemci; MTK 8168 Quad Core,
*Ram Bellek; 4GB,
*Depolama; 64GB Dahili,

*Batarya; 3.7V 5000mAh,

*Ekran; 10.1 IPS 800*1280px,
*İşletim Sistemi; Android 11,
*Kamera; 20MP Ön & 5.0MP Arka + Flaş,
*Micro SD Kart, Wifi 5.0 GHz, Bluetooth 5.0, Kılıf

Not – Tablet Markası değişkenlik gösterebilir. Tablet modeli temsilidir. Net bilgi için satın almadan önce iletişime geçiniz.

Launch EasyDiag 3.0 Arıza Tespit Cihazı, Launch Europe firması tarafından geliştirilen kendi segmentinde en hızlı/başarılı bağlantı sağlayan ve 350 fazla model araçta Arıza Tespit yapabilmeniz için imal edilmiş Universal bir obd2 cihazıdır. Fiyat/Performans ürünü olup, başarı oranı %90-95 bandındadır. Bluetooth 4.0 teknolojisi sayesinde uzak mesafelerden bile rahat çalışma imkanı, özel fonksiyonlar sayesinde yetkili servis düzeyinde işlem yeteneği ve 40 farklı servis fonksiyonu sayesinde her oto servisinde olması gereken bir Arıza Tespit Cihazıdır. Yazılımını Android Tablet/Telefonunuza kurabilirsiniz. Güncellenebilir yazılım desteği sayesinden en yeni çıkan ve gelecekte çıkacak olan araç modellerini de destekleyecektir. Otomatik aracı tanıma sistemi sayesinde model seçmenize gerek kalmadan otomatik olarak araç marka ve model bilgilerini çekip size sunar. Günümüz araçlarına müdahale edebileceğiniz profesyonel bir Arıza Tespit Cihazı olan Launch Easydiag 3.0, Binek ve Hafif Ticari tüm araçları desteklemektedir.

Launch Easydiag 3.0 Arıza Tespit Cihazı ile 1995 yılı sonrası üretilen Asya, Avrupa, Japon, Kore ve Amerikan araç modellerine kolaylıkla müdahale edebilirsiniz. Kullanıcı dostu olan XDiag yazılımı ile araçtaki tüm elektronik aksamlar ile iletişim kurabilir ve oluşan hata kodlarını görüntüleyip silebilirsiniz. Full Tarama Fonksiyonu sayesinde araçtaki tüm modülleri otomatik tarayarak size rapor verir. Motor, Hava Yastığı, Fren, Gösterge, Şanzıman gibi birçok donanıma bağlanarak işlem yapabilir aynı zamanda servis bakım sıfırlama işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Değiştirdiğiniz veya tamirini yaptığınız parçaların adaptasyon ve kalibrasyon işlemlerini gerçekleştirebilir, Dizel Partikül Jenerasyonu (DPF) yaparak araçları eski performansına kavuşturabilirsiniz. Gaz Kelebek Adaptasyonu, Elektronik Park Freni Çektirme, Şanzıman ve Klima Yapılandırması işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Seyir halindeyken canlı verileri görüntüleyebilir ve kayıt edebilirsiniz. Gaz kelebeği konumu, Voltaj, Sensör ve Soğutma suyu sıcaklığı gibi değerleri inceleyebilir olması gereken değerler ile karşılaştırabilirsiniz. Fan Motoru, Yakıt Pompası, Far, Sinyal, Enjektör testleri gibi işlemler için parçaları sökmeye gerek duymadan çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Cihaz ile birlikte Orjinal Launch 3.0 Uzatma Kablosu hediye olarak gönderilecektir.

Önemli Not – Satın alındıktan sonra cihaz Bir(1) yıl boyunca Online kullanıp sonrasında Offline kullanıma devam edebilirsiniz. Cihaz size ulaştıktan sonra 0850 532 0550 Whatsapp destek hattımıza sipariş kodunuz ile mesaj atarsanız en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanacaktır. Gelecek Yıl Aktivasyon yenileme bedeli 85 dolardır. Linkten sipariş verebilirsiniz.

Launch EasyDiag 3.0 Avantajları;
*
Tam Sistem Teşhisleri; Easydiag 3.0 XDiag ile Motor, ABS, SAS, Şanzıman, Yakıt sistemi, Emisyon sistemi, Gövde gibi birçok otomobil için tam kontrol ünitelerini taramanızı sağlar.
*Tam OBD2 Fonksiyonları; Easydiag 3.0 XDiag ile I/ M Hazırlık, Canlı Veri Akışı (grafik formatında), O2 Sensör Testi, Yerleşik Monitör Testi gibi tüm OBD2 test modlarını içerir.
*Yağ Bakımı Sıfırlama Servisi; Motor yağı değiştirildikten sonra kullanım ömrünün yeniden hesaplanabilmesi için sıfırlama gerçekleştirmenizi sağlar.
*Direksiyon Açısı Kalibrasyonu; Arıza direksiyon açısı sensörü belleklerinin temizlenmesine yardımcı olur ve direksiyon açısı sensörü kalibrasyonunda önemli bir rol oynar.
*Elektronik Park Freni Sıfırlama; Elektronik fren sisteminin güvenli ve etkin bir şekilde korunmasına, fren kontrol sisteminin devre dışı bırakılmasına veya etkinleştirilmesine, fren hidroliği kontrolüne yardımcı olarak, fren balatalarının açılıp kapatılmasına ve disk veya balata değişiminden sonra frenlerin ayarlanmasına yardımcı olur.
*Akü Kayıt ve Bakımı; Teşhis cihazının akü şarj durumunu değerlendirmesini, kapalı devre akımın izlemesini, akü değişimini kaydetmesini ve aracın geri kalan durumunu etkinleştirmesini sağlar.
*Elektronik Gaz Kelebeği Konumu Sıfırlama ve Öğrenme; Gaz kelebeği gövdesi, motora giren hava miktarını kontrol etmek için kullanılan bir döner düz valf (kelebek) içeren bir tüptür. Elektronik olarak yakıt enjekte edilen bir araçta, bir gaz kelebeği konum sensörü ve hava akış sensörü, enjektörlerde gereken miktarda yakıt sağlayan ECU ile iletişim kurar. Temizlendikten veya tamir edildikten sonra gaz kelebeği sensörü konumunu yeniden ayarlanmalıdır.
*DPF Jenerasyonu; Bu işlev dizel partikül filtresini yenilemek için kullanılır. DPF rejenerasyon fonksiyonu esasen egzozdan partikül maddelerini yüksek sıcaklıklarla yakarak egzozdan uzaklaştırmak için kullanılmaktır.

*Lastik Basıncı Sistemi Sıfırlama; Bu işlev lastik basınç sensörünü sıfırlamak için kullanılır. Otomobil lastiği basınç hatası göstergesi açık olduğunda, lastik basıncı sisteminin onarımdan sonra lastik basıncı sıfırlama fonksiyonu ile sıfırlanması ve lastik basıncı hatası göstergesinin kapatılması gerekir. Aracın ECU’sundan sensör kimliklerini görüntüleme, TPMS sensörü değiştirme kimliklerini girme ve sensörleri test etmekte kullanılır.
*İmmobilizer Eşleştirme; Benzersiz araba anahtarı programlama ve pin kodu fonksiyonunu okuyup, esas olarak kayıp araç anahtarlarını devre dışı bırakmak ve yeni bir yedek anahtarlık programlamak için kullanılır.
*Enjektör Kodlama; Bu yazılım, enjektör kodlama işlevi için kullanılır. Yakıt enjeksiyon memesinin gerçek kodunu yazın veya ECU’da depolanan kodu her silindirin yakıt memesine karşılık gelen koda yeniden yazın, böylece her silindirin yakıt enjeksiyon miktarı daha doğru bir şekilde kontrol edilebilir veya düzeltebilirsiniz.
*Sunroof Sıfırlama; Sunroof belleğinin, aracın aküsü değiştirildiğinde veya akü bittiğinde genellikle sıfırlanması gerekmektedir.
*EGR Sıfırlama; EGR, Egzoz Gazı Devridaimi anlamına gelir. Bu fonksiyon, EGR sistemi normal çalışamadığı zaman geçerlidir, böylece egzoz gazı devridaimi miktarı her çalışma noktasında en uygun duruma ulaşır, böylece yanma işlemi her zaman en ideal şekilde olur.
*Vites Öğrenme; Bu fonksiyon, krank mili konum sensörünün diş öğrenme fonksiyonu ve krank mili tarafından kendi kendine uyarlanabilir öğrenmesi için kullanılır.
*ECU Kodlama; Kodlama fonksiyonu, araç kontrol modüllerini yeniden flaşlamak için kullanılır. Araba parçalarının onarımı veya değiştirilmesinden sonra araç kontrol modülleri için uyarlanabilir verileri yeniden programlamak için kullanılır.

Cihazın Genel Özellikleri;
*
Bluetooth 4.0 Kablosuz Bağlantı İmkanı,
*Bir(1) Yıl Boyunca Online Güncelleme,
*Launch 3.0 Uzatma Kablo – 30cm,
*Bir Tıklama ile Tüm Sistemleri Tarama İmkanı,
*Modüllerden Hata Kodlarını Okuma ve Silme,
*Otomatik VIN (şase) Aracı Otomatik Tanıma,
*Araç Yapılandırmasını Okumak,
*Elektrikli Direksiyon Adaptasyonu Yapma,
*Akü Gücünü Test Edebilme,
*EVAP Sistem Testi ve Yerleşik İzleme,
*I / M Hazırlık Durumu Testi,
*O2 Sensör Testi Yapma,
*Yerleşik Monitör Testi,
*Canlı Verileri Grafikli Görüntüleme,
*Otomatik Vites Ayar ve Adaptasyonu Yapma,
*Enjektör ve Şanzuman Kodlamasını Yapma,
*İmmobilizer Tanıtma,
*Gaz Kelebeği Adaptasyonu Yapma,
*Elektronik Park Freni Çektirme,
*Direksiyon Açı Sensörü Sıfırlama,
*Lastik Basınç Sensörünü Sıfırlama,
*Servis Prosedürlerini İnceleme,
*Adaptasyon, Kalibrasyon Yapma,
*Ayarlama ve Kodlama Yapma,
*Dizel Partikül Filtresi Jenerasyonu ve Sıvı Resetlemesi Yapma,
*SRS/Hava Yastığı Sistemlerinin Kontrollerini Yapma,
*Klima-A/C, Konfor Elektroniği Kontrollerini Yapma,
*Vag grubunda Transport Modunu Açma/Kapama,
*Servis Tarih ve Bakım Sıfırlama.
vb. daha bir çok modülde işlem yapabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hoşunuza gidebilir…

Launch Obd2 Uzatma Kablosu / 30 CM

Orijinal fiyat: 499,90 ₺.Şu andaki fiyat: 379,90 ₺.

Launch X-Diag Online Arıza Tespit Yazılımı Güncelleme / 1 Yıl

Orijinal fiyat: 3,999,90 ₺.Şu andaki fiyat: 2,999,90 ₺.

Launch EasyDiag 3.0 Universal Arıza Tespit Cihazı / Bluetooth

Orijinal fiyat: 12,999,90 ₺.Şu andaki fiyat: 8,999,90 ₺.