Bugünkü konumuz Fiat ve Alfa Romeo araçlarda kullanılan ve birçok müşterimizin de sorduğu ya da konu hakkında bilgi sahibi olmak istediği bir konuya açıklık getireceğiz. Bildiğiniz gibi MultiEcuScan yazılımı Fiat ve Alfa Romeo araçlar için FESSoft Ltd. firması tarafından hazırlanan çok işlevli  ve bir o kadar da kapsamlı araç teşhis yazılımıdır. MultiEcuScan yazılımdan kısaca bahsedecek olursak adaptasyon, servis işlemleri ve gizli özellik açmak için Fiat araçlarda ihtiyacımız olan yegane yazılımdır. Yazılım Türkçe dil desteklemektedir. Yazılım çok kapsamlı olduğu için bir kaç cihaz ve kablo ile birlikte çalışmaktadır. Yazılım firma tarafından sürekli yeni model araçlar için güncellenmektedir. 

Sitemizde uyumlu ürün hem KOMPLE SET halinde hemde ayrı ayrı satılmaktadır. Tam setli model içerisinde Fiat için uyumlu hale getirilmiş bir cihaz, Fiat Vag Kline kablosu, Fiat Çoklu kablo seti ve Fiat 3 Pin kablo barındırmaktadır. Dilerseniz vakit kaybetmeden hızlıca uyumlu araç listesine geçelim.

Linkten ulaşacağız tablodaki metinleri daha rahat anlayabilmeniz için karşılıklarını yazıyorum.

ELM – Fiat ve Alfa Romeo için uyumlu hale getirilmiş teşhis cihazı

KL – Fiat ve Alfa Romeo uyumlu Vag Kline kablosu

3-Pin – Fiat 3 Pin Kablosu

A1 – Yeşil Kablo

A2 – Kırmızı Kablo

A3 – Sarı Kablo

A4 – Mor Kablo

A5 – Mavi Kablo

A6 – Gri Kablo

Liste çok uzun olduğu için araç listesi için doğrudan MultiEcuScan web sayfasını veriyorum.

Konu hakkında desteğe veya MultiEcuScan yazılımının Orjinal Lisanslı versiyonuna ihtiyacınız duymanız halinde 0850 532 0550 nolu çağrı merkezimizden daha kapsamlı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir