OBD2 Kabloları

Tüm araçlar için OBD2 Adaptörleri

Günümüzde üretilen tüm binek otomobillerde standart olarak OBD2 soketi bulunmaktadır. Fakat OBD2 standart hale gelmeden önce her otomobil markası kendine has OBD soketlerini kullanmaktaydı. Günümüz de üretilen arıza tespit cihazlarının tamamı OBD2 soketi ile üretilmektedir.

OBD2 soketi bulunmayan araçlarda arıza tespit işlemi yapabilmek için OBD2 dönüştürücü adaptörlere ihtiyaç duyulmaktadır. Binek Araç, Ağır Vasıta ve Motosikletler için zengin ürün çeşitliliği ile aradığınız tüm OBD2 adaptörlerini firmamızda bulabilirsiniz.

Satmış olduğumuz tüm OBD2 soketleri OEM ürünler olup, tüm araç arıza tespit cihazları ile uyumludur. Avrupa ve Japon grubu kablo setleri ile 2000 model öncesi tüm otomobillerde bağlanabilirsiniz. Aynı zamanda Ağır Vasıta kablo setleri ile Kamyon ve İş Makinesi grubu araçlarda ihtiyacınız olan tüm kablo soketleri ile hizmet verebilecek, Motosiklet grubunda KTM, BMW, Yamaha gibi motosikletlerde teşhis işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Firmamızda bir çok model Universal cihazlar ve yetkili servis cihazlarının ana kablolarını bulabilir, yıpranmış kablolarınızı yenileri ile değiştirebilirsiniz. Uzatma kablo soketleri ile teşhis cihazlarınızı soketleri yıpranmadan uzun yıllar kullanabileceksiniz.