İndirimli Ürün

Panasonic CF-D1 Toughbook Tablet

Panasonic CF-D1 Toughbook Tablet, Yenilenmiş ve tüm bakımları yapılmış olup A Kalite 2. El Tablettir. Garantisi satış sonrası tüm Tabletlerde 3 Aydır. SSD Disk Bellek ve Ram Bellek sıfır takılmıştır.

35,999,90 37,999,90 

Panasonic CF-D1 Toughbook Tablet, Yenilenmiş ve tüm bakımları yapılmış olup A Kalite 2. El Tablettir. Garantisi satış sonrası tüm Tabletlerde 3 Aydır. SSD Disk Bellek ve Ram Bellek sıfır takılmıştır. Test ve Kontrolleri Teknik Servisimiz tarafından yapılmıştır.

Tablet Özellikleri;
*İşlemci; İntel® Core™ i5-6300U vPro™,
*Ram Bellek; 8GB DDR3,
*Depolama; 240GB, 480GB ve 1TB SSD Disk Bellek – Seçilebilir,
*Grafik; İntel® HD Graphics 520,
*Ekran; 13,3″ (33,8 cm) HD (1366 x 768) Piksel Dokunmatik Ekran,
*Koruma; IP65 toza ve suya dayanıklı, Yerçekimi düşme direnci testi: 90cm*,
*İşletim Sistemi; Windows 7 Pro, Windows 10 veya 11 Pro – Tercihinize göre kurulur.

Bu yeni Panasonic Toughbook Diagnostik Tablet, endüstriyel amacını yerine getirecek güce sahip olduğundan emin olmak için 6. nesil Intel® Core™ Platformunu kullanır ve Windows Pro işletim sistemini çalıştırır. Mühendislerin rahat kullanımı için cihaz, çeşitli kullanım senaryolarında kolay görüntüleme sağlamak üzere esnek bir açıya sahip bir yerleştirme yuvasında kullanılabilir. Cihaz ayrıca isteğe bağlı bir el kayışı eklenerek tutulabilir veya cihazın mühendisin yanında tek başına durmasını sağlayan uzatılabilir ayaklara takılabilir.

Intel® Core™ i5-6300U vPro™ İşlemci Windows Pro Intel® HD graphics 520, Dokunmatik Ekranlı 13,3″ geniş HD IPS ekran, Üçlü modüler yuva, Şok korumalı, 90 cm yükseklikten düşmeye dayanıklı, IP65’e göre su / toz korumalı, Sektöre özel taşıma ve yerleştirme çözümleri 12 saate kadar pil ömrü ve daha fazlası Panasonic Fabrikasında test edilmiştir.

Ekran, saha mühendisleri ön teşhis testleri yaparken hem binaların içinde hem de dışarıda parlak güneş ışığı altında netlik için özel olarak üretilmiştir. Dirençli dokunmatik ekran, parmaklar, eldivenli eller veya kalemler kullanılarak kolay veri girişi yapılmasını sağlar. Tüm bunlar Toughbook CF-D1‘i benzersiz bir araç haline getiriyor. Nerede olursa olsun, arıza tespit mühendislerinin çalışma şeklini dönüştürme kabiliyeti açısından benzersizdir.

*Kullandığınız veya satın alacağınız Arıza Tespit Cihazlarının yazılımları kurulup gönderilir.

SSD DİSK BOYUTUNU SEÇİNİZ;

120 GB, 240 GB, 480 GB, 1 TB

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hoşunuza gidebilir…