Universal Cihazlar

Çoklu Marka Destekli Universal Cihazlar

Universal araç arıza tespit cihazları çoklu marka desteği ile binek ve ağır vasıta araçlarınızda kullanabileceğiniz en kapsamlı araç arıza tespit cihazlarıdır. Ülkemizde en yaygın olarak kullanılan ürün Delphi arıza tespit cihazıdır. Genellikle 12-24 volt araçlara destek vermektedirler. Tüm marka araçlar için tek bir cihaz mantığı ile üretilmiş oldukça başarılı araç arıza tespit cihazlarıdır.

Universal Cihazlar niçin tercih edilmelidir?

Öncelikle birçok marka model araca bakıyor ve her marka araç için araç arıza tespit cihazı bulundurmak istemiyorsanız almanız gereken ürün Universal Cihazlar olmalıdır. Her marka teşhis cihazı almak daha sağlıklıdır fakat bu Universal cihazlara göre daha pahalıya mal olmaktadır. Universal cihazların bir diğer tercih edilme sebebi ise cihaz karmaşasından kurtulup tüm işlemlerinizi tek bir cihaz üzerinden yapmanıza olanak sağlamasıdır.

Universal Cihazları satın alırken nelere dikkat etmeliyim?

Universal cihazları satın alırken binek araçlar için mi yoksa ağır vasıta veya motosikletler için mi alacağınızı iyice belirlemeniz gerekmektedir. Bunun yanında alacağınız Universal cihazın çalışacağı işletim sistemi ve yazılım desteği hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Her teşhis cihazı farklı işletim sistemlerinde çalışabilmektedir. Firmamız tüm ürünlerin kullanımı konusunda eğitim ve destek vermektedir. Bir diğer önemeli husus alacağınız araç arıza tespit cihazının bağlantı fonksiyonudur. Kimi araç arıza tespit cihazları kablo ile bağlantı sağlayabiliyorken kimi cihazlar Bluetooth veya Wi-Fi ile bağlanabilmektedir. Tüm bu soruların cevaplarını firmamızdan öğrenebilirsiniz.

Hangi Universal cihazı satın almalıyım?

Ülkemizde en çok binek araç teşhis cihazlarında Delphi arıza tespit ya da Autocom arıza tespit cihazları ön plana çıkmaktadır. Aynı zaman bunlar Ağır vasıta teşhis cihazı olarak ta kullanılabilmektedir. Ağır vasıta teşhis cihazları olarak günümüzde en yaygın olarak kullanılan Nexiq 2 Usb Link ağır vasıta teşhis cihazıdır. Tabii bu cihazların yanında daha birçok teşhis cihazı bulunmaktadır. Özellikle Universal cihazlar içesinde Motosiklet arıza tespit cihazları maalesef çok yaygın değillerdir. Bizleri arayarak ihtiyacınız doğrultusunda doğru ürüne birlikte karar verebiliriz.

Sonuç olarak Universal teşhis cihazları her tamirhanede olması gereken demirbaşlardandır. Ülkemizde Delphi, Autocom, Würth, Autel ve Launch gibi marka cihazlar oldukça yaygındır. Birçok ürün modeli Türkçe yazılım desteklemesi sebebi ile işlevsellik ve kolay kullanım sağlamaktadırlar. Firmamız aracısız hizmet sunma mantalitesi ile sizlere ürünlerimizi en uygun fiyatlarla sunabilmektedir. İhtiyacınız olan tüm ürünler için firmamızdan destek ve hizmet alabilirsiniz.