-20%
Ürün Stokta Var

Vgate VLinker FS Forscan Arıza Tespit Cihazı

Vgate VLinker FS Arıza Tespit Cihazı, Vgate firması tarafından Ford araçlarda Arıza Tespiti için üretilmiş profesyonel bir obd2 cihazıdır.

1,799,90 

Vgate VLinker FS Arıza Tespit Cihazı, Vgate firması tarafından Ford araçlarda Arıza Tespiti için üretilmiş profesyonel bir obd2 cihazıdır. FORScan ekibi, FORScan’ın tüm gelişmiş işlevleri, Ford anlaşmaları ve modülleri için vLinker FS’yi önerir. FORScan’da FEPS 18V programlama voltajı çıkışını destekler. Dahili Protokol anahtarlamalı VLinker FS, FORScan’in tüm CAN veri yollarına aynı anda erişmesine izin verir, manuel anahtarlama gerektirmez. Vgate vLinker FS adaptörü 3Mhz’ye kadar bir iletim hızına ulaşabilir, bu da kullanıcının günümüzde kaliteli grafiklerin ve okuma verilerinin keyfini çıkarmasını sağlar. Güncellenebilir donanım ve yazılım desteği sayesinden en yeni çıkan ve gelecekte çıkacak olan Ford modellerini desteklemektedir. Yazılım dili Türkçedir. Mobil yazılımlara desteğimiz olmamakla birlikte sadece windows işletim sistemlerine destek vermekteyiz. Tüm windows işletim sistemleri ile uyumludur. Ürün yazılımı size link/bağlantı ile tarafınıza iletilecektir. Cihaz size ulaştıktan sonra 0850 532 0550 Whatsapp destek hattımıza sipariş kodunuz ile mesaj atarsanız en kısa sürede sizlere geri dönüş sağlanacaktır.

Önemli Not – Kullanılan FORScan yazılımı özel bir şirket tarafından geliştirilen bir yazılımdır. Firmamız bu yazılım ile çalışacak donanımı/interface’yi satmaktadır. Yazılımı ileri seviyede kullanmak için genişletilmiş lisansa sahip olmanız gerekir. Alacağınız lisans cihaza veya yazılıma değil kullanıcının şahsi bilgisayarına lisanslanmaktadır. Bu sebeple işlem kullanıcıya aittir. FORScan firması tüm kullanıcılara 2 ay ücretsiz lisans desteği sunmaktadır. 2 aylık genişletilmiş lisanstan yararlanmak için tıklayınız. FORScan yazılımını sürekli aktif kullanmak isteyen kullanıcılar yazılımı satın alabilirler. Lisans fiyatlarını forscan.org web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Cihazın Genel Özellikleri;
*
Güncellenebilir Donanım Desteği,
*Dahili Otomatik Anahtarlama,
*FEPS 18V Programlama Voltaj Desteği,
*Modüllerden Hata Kodlarını Okuma ve Silme,
*Araç Yapılandırmasını Okumak,
*Elektrikli Direksiyon Adaptasyonu Yapma,
*Akü Gücünü Test Edebilme,
*Canlı Verileri Görüntüleme,
*Otomatik Vites Ayar ve Adaptasyonu Yapma,
*Enjektör Kodlamasını Yapma,
*Gaz Kelebeği Adaptasyonu Yapma,
*Servis Prosedürlerini İnceleme,
*Adaptasyon, Kalibrasyon Yapmak,
*Ayarlama ve Kodlama Yapmak,
*Dizel Partikül Filtresi Jenerasyonu Yapma,
*Servis Tarih ve Bakım Sıfırlamak,
*Oto Öğrenim Fonksiyonlarını Sıfırlamak,
*HS-CAN / MS-CAN Switch Desteği,
*Microchip Pic18f25k80 Yonga Sürücü Desteği.
vb. daha bir çok modülde işlem yapabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hoşunuza gidebilir…