-21%
Ürün stokta

Volkswagen Vas 6154 Arıza Tespit Cihazı

Vas 6154 Arıza Tespit Cihazı, Yetkili servisin kullandığı Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda marka araçlarda Arıza Tespit yapabilmeniz için imal edilmiş bir Arıza Tespit Cihazıdır.

Orijinal fiyat: 5,999,90 ₺.Şu andaki fiyat: 4,749,90 ₺.

Vas 6154 Arıza Tespit Cihazı, Yetkili servisin kullandığı Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda marka araçlarda Arıza Tespit yapabilmeniz için imal edilmiş bir Arıza Tespit Cihazıdır. Güncellenebilir yazılım desteği sayesinden en yeni çıkan ve gelecekte çıkacak olan araç modellerini de destekleyecektir. Odis Servis yazılımları tam sistem tanılama ve programlama yazılımları olup, Bakım Bilgi Sistemleri, Teknik Brifingler, Devre Şemaları, Bileşen Testleri de dahil olmak üzere Dinamik Veri Akışı, Adaptasyon, Kalibrasyon, Fren Çektirme, Jenerasyon, Programlama, Şanzıman, Klima Yapılandırması, Servis Bakım Sıfırlama ve Kodlama yapabilmektedir.

Otomatik aracı tanıma sistemi sayesinde araç marka ve model bilgilerini çekip size sunar. Full Tarama Fonksiyonu sayesinde araçtaki tüm modülleri otomatik tarayarak size rapor verir. Motor, Hava Yastığı, Fren, Gösterge, Şanzıman gibi birçok donanıma bağlanarak işlem yapabilirsiniz. Fan Motoru, Yakıt Pompası, Far, Sinyal, Enjektör testleri gibi işlemler için parçaları sökmeye gerek duymadan çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Wi-Fi bağlantısı sayesinde kablosuz kullanabilirsiniz. Windows 10 64 bit Pro sürüm ile uyumludur. Tüm kullanılabilir yazılımları Türkçedir. Vag Grubu yazılımları opsiyoneldir. İlandaki fiyat sadece donanım içindir.

Vag Grubu için Kurulabilen Opsiyonel Yazılımlar;
*Odis Servis – Yetkili servislerde kullanılan ileri düzey servis diagnostik yazılımıdır. Vag grubu araçlarda tüm diagnostik işlemleri bu yazılım üzerinden yürütülür.
*Odis Mühendislik –  Yetkili servislerde kullanılan ileri düzey servis flashlama/programlama yazılımıdır. Vag grubu araçlarda tüm müdendislik işlemleri bu yazılım üzerinden yürütülür,
*Elsa Win v2016 – Volkswagen, Audi, Seat ve Skoda marka araçlar için atölye el kitabıdır. İçerisinde Akım şemalarından araç yapılandırmalarına kadar bir çok bilgiyi bulabilirsiniz,
*Petka v8.3 – Volkswagen, Audi, Seat, Skoda ve Porsche marka araçlar için yedek parça katalog yazılımıdır. Şase kodu girerek parça sorgulaması yapabilirsiniz.

Cihazın Genel Özellikleri;
*Araç Yapılandırmasını Okumak,
*Şasi Numarası Otomatik Tarayarak Bağlantı Yapabilme,
*Modüllerden Hata Kodlarını Okuma ve Silme,
*Canlı Verileri Görüntüleme,
*Ateşleme Sistemi ve Hava Akış Metre Sensörü Testi,
*EGR Testi ve DPF (Dizel Partikül Filtre) Rejenerasyonu,
*Enjektör Kodlama ve Enjektör Testi,
*Hava Yastığı Modül Testi,
*Vites Kutusu (Şanzıman) Testi,
*Gaz Kelebeği Adaptasyonu ve Hassaslık Testi,
*Benzin ve Mazot Pompası Testi,
*ABS (Antilock Brake System) Testi,
*ESP (Electronik Stability Program) Testi,
*TCS (Traction Control) Testi,
*Dizel ve Benzinli Motor Testi,
*Cruise Kontrol Testi,
*Instrument Paketi Güvenlik Sistemi,
*Genel Elektrik Modülü Testi,
*Gövde Kontrol, Merkezi Kilitleme,
*Hız Regülatörleri, Set Ayarlama veya Kaldırma,
*Direksiyon Açısı Sıfırlama,
*Otomatik Şanzıman Kodlama,
*Hız Limit İptali Yapabilme,
*Arka Fren Merkez Çektirme ve İttirme,
*Elektrikli Direksiyon Adaptasyonu Yapma,
*Servis Prosedürlerini İnceleme,
*Wi-Fi ile Kablosuz Bağlantı İmkanı,
*Windows 10 64 Bit Pro Sistem Desteği,
vb. daha bir çok modülde işlem yapabilirsiniz.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.