-30%
Ürün Stokta Var

Caterpillar CAT ET4 Arıza Tespit Cihazı

Caterpillar ET4 Arıza Tespit Cihazı, Yetkili servisin kullandığı Cat motorlu araçlarda Arıza Tespit yapabilmeniz için imal edilmiş bir Arıza Tespit Cihazıdır.

Caterpillar ET4 Arıza Tespit Cihazı, Yetkili servisin kullandığı Cat motorlu araçlarda Arıza Tespit yapabilmeniz için imal edilmiş bir Arıza Tespit Cihazıdır. CAT ET4 cihazı, geçmişten günümüze CAT Motoru kullanan tüm araçlara bağlantı sağlayabilirsiniz. CAT standartlarına göre üretilen CAT ET4 Arıza Tespit Cihazı sağlam, güvenilir olarak tasarlanmış ve test edilmiştir. Caterpillar ET4 ile CAT motorlu Kamyon, Ekskavatör, Greyder, Kepçe, Silindir, Taşıyıcılar, Deniz Motorları, Saha Araçları, Traktör, Hava Kompresörleri gibi birçok motora müdahale edebilirsiniz. CAT Servis teknisyenlerinin, ECM’leri yeniden programlamasına, kontrol sistemi parametrelerini yeniden yapılandırmasına, performansta ince ayar yapmasına veya ilk seferde bir arızanın temel nedenini teşhis etmesine olanak tanır. Destekleyen motorlarda Elektronik Motorların Özelliklerini ve Parametrelerini ayrıntılı olarak okur, Elektronik Kompanentlerinin Test Edilmesi ve Hatalarının Giderilmesine olanak sağlar.

Adaptasyon, Elektro-Mekanik ve Elektro-Hidrolik Bileşen Testi, Kalibrasyon ve Motor Özelliklerini önerilerinize göre değiştirilmesini sağlar. ECM’lere yeni Parametre ve Kalibrasyonlar indirmek için CAT ET4‘ün yüksek hızlı iletişim özelliklerinden yararlanabilir, Cat Electronic Technician yazılımı ile Euro 6 araçlar dahil parametre yükleyip kalibrasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Data Logger ve Data Log Viewer, gecikmeli sorun giderme özelliği için ECM sinyallerinin kaydedilmesine izin verir. Caterpiller’in yeni CAT ET4 Veri Bağlantı Adaptörü, birden fazla araç veri kanalına aynı anda erişirken önceki modellere göre daha hızlı bir işlemciye, daha sağlam algoritmalara, daha büyük bellek arabelleklerine ve daha karmaşık filtrelemeye sahiptir. J1939/11, DeviceNet, CAT DataLink ve J1708 araç ağları gibi çeşitli veri bağlantılarını kullanarak servis araçları ve motor kontrolleri arasında iletişime izin verir. Yazılım dili İngilizcedir. Tüm Windows 10 64 Bit Pro sürüm ile uyumludur. Kurulan yazılımlar opsiyoneldir. İlandaki fiyat sadece donanım içindir.

Kurulabilen Opsiyonel Yazılımlar;
*Electronic Technician ET – Kapsamlı Araç Diagnostiği yapmanıza olanak sağlayan ana yazılımdır.
*Service Information System SIS – Yedek Parça ve Servis bilgilerini barından katalog yazılımıdır.
*Hydraulic Information System HIS – Hortum, Kaplin, Silindir, Contalar, Pompalar, Valfler, Motorlar vb. bilgileri barından katalog yazılımıdır.

Yazılımların tamamını dilerseniz Full Paket halinde de kurdurabilirsiniz. Full pakette yazılım sizlere daha uygun fiyata gelecektir. Satın almak için tıklayınız.

Cihazın Genel Özellikleri;
*
Araç Yapılandırmasını Okumak,
*Tüm Sistem Parçalarını Aktifleştirme ve Adaptasyon Yapma,
*Modüllerden Hata Kodlarını Okuma ve Silme,
*Motor Sıcakalık ve Hararet Bilgilerini Görebilir,
*Canlı Verileri Görüntüleme,
*Yakıt Tüketim Testi,
*2B ve 3B Histogram Çizme Özelliği
*Parametre ve Kalibrasyon Yükleme,
*Derinlemesine Diagnostik Yapma,
*Tesisat Şemalarını ve Parça Yerlerini Görüntüleme,
*Hata Kodları ve Sebebini Açıklama,
*Motor Dyno Testleri,
*Sürüş Bilgi ve Kayıt Sistemi,
*Geliştirilmiş ECM Güvenliği ve Beyin Programlama,
*Çevresel Test Gereksinimlerini Karşılama,
*Yakıt Tüketimi, Çalışma Saatleri vb. Bilgileri Görüntüleme,
*ECM’lere Yeni Yazılım (Flash Dosyaları) Yükleme,
vb. daha bir çok modülde işlem yapabilirsiniz.

Paket İçeriği;
*
CAT ET4 Comm Adapter IV,
*CAT J1939 9 Pin + CAT 14 Pin Kablo,
*CAT J1708 6 Pin Kablo,
*RS232 Data Kablo.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hoşunuza gidebilir…