-23%
Ürün Stokta Var

Julie™ PRO İmmo Off & ESL / ELV Emülatörü

Julie™ PRO, CarLabImmo tarafından geliştirilen tüm emülatör çözümlerini içerir ve binlerce CAN ve K-Line ECU ile çalışır. Araç immobilizeri ve ESL/ELV çözümlerinde dünyanın en popüler ürününü Julie™ PRO ile deneyimleyin.

2,299,90 

Julie™ PRO, CarLabImmo tarafından geliştirilen tüm emülatör çözümlerini içerir ve binlerce CAN ve K-Line ECU ile çalışır. Araç immobilizeri ve ESL/ELV çözümlerinde dünyanın en popüler ürününü Julie™ PRO ile deneyimleyin. Arızalı immobilizer, hasarlı ECU, kayıp anahtarlar, motor değişimi ve tüm bu durumları ve daha fazlasını, CAN veya K-Line iletişim protokolleri üzerinden çalışan binlerce ECU numarasını destekleyen Julie™ PRO’yu kullanarak kolayca çözebilirsiniz. Hasarlı Elektronik Direksiyon Kolonu Kilidi (ESL/ELV), birçok araba modelinde yaygın bir arızadır ve onarımı gerçekten pahalı olabilir. Neyse ki Julie™ PRO Emülatörü var!

Emülatörü hasarlı ESL/ELV modülünün yerine kullanım kılavuzlarına göre takarak zamandan ve paradan büyük tasarruf sağlayabilirsiniz. Zorlu hava koşullarında bile geliştirilmiş performans ve stabilite sağlar. Altın kullanımı Julie™ PRO’yu oksidasyona karşı daha dayanıklı hale getirerek onlarca yıl çalışmasına olanak tanır. Gerçek immobilizer uzmanları olan CarLabImmo tarafından üretilen Julie™ PRO Emülatörü, aradığınız her şeyi sağlar.

Julie™ PRO, desteklenen arabaların en geniş kapsamını sunar. Volkswagen’den Ferrari’ye veqa 90’larda üretilen arabalardan şu anda fabrikadan çıkan en son modellere kadar. Adım adım talimat kılavuzları, Julie™ PRO‘yu araç elektroniği dünyasına ilk adımlarını atanlar için bile erişilebilir hale getirir. Otomotiv mikro kontrolörlerinin kullanımı sayesinde Julie™ PRO zorlu hava koşullarında bile güvenilir bir şekilde çalışabilir. Emulator’ün PCB’sindeki altın kaplamalı lehim pedleri, ürünün onlarca yıl çalışabilmesini sağlar.

Her Julie™ PRO Emülatörü, CarLabImmo’dan ayrılmadan önce üretimin çeşitli aşamalarında en az üç kez test edilir. Julie™ PRO Emülatörünün içinde bulunan malzemeler, RoHs Teknolojisinin standartlarını karşılayarak çevreye zararlı olmadıklarını garanti eder.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.