-13%
Ürün Stokta Var

Volvo Vocom 88890300 Arıza Tespit Cihazı

Volvo Vocom Arıza Tespit Cihazı, Yetkili servisin kullandığı Volvo ve Renault marka araçlarda Arıza Tespit yapabilmeniz için imal edilmiş bir Arıza Tespit Cihazıdır.

Volvo Vocom Arıza Tespit Cihazı, Yetkili servisin kullandığı Volvo ve Renault marka araçlarda Arıza Tespit yapabilmeniz için imal edilmiş bir Arıza Tespit Cihazıdır. Vocom 88890300 Cihazı, geçmişten günümüze Vcads 88890020 cihaz normlarını da destekler. Eski nesil Vcads cihazına nazaran %50 daha seri ve performanslı çalışır. Volvo standartlarına göre üretilen Volvo Vocom Arıza Tespit Cihazı, yeni tasarımı sayesinde Geliştirilmiş LED göstergeler, İyileştirilmiş kablo kalitesi, Askeri standartta konektörler ile desteklenmiştir. Daha iyi koruma için metal kasa ve kauçuk tamponlar ile Volvo Vocom, Dizel motorlu Kamyon, Otobüs, iş Makinası, Jeneratörler, Deniz Motorları, Saha Araçları gibi birçok motora müdahale edebilirsiniz. Destekleyen motorlarda Elektronik Motorların Özelliklerini ve Parametrelerini ayrıntılı olarak okur, Elektronik Kompanentlerinin Test Edilmesi ve Hatalarının Giderilmesine olanak sağlar. Adaptasyon, Kalibrasyon ve Motor Özelliklerini önerilerinize göre değiştirilmesini sağlar.

Araç beyinlerine yeni Parametre ve Kalibrasyonlar indirmek için Volvo Vocom‘nin yüksek hızlı iletişim özelliklerinden yararlanabilir, Premium Tech Tool yazılımı ile Euro 6 araçlar dahil parametre yükleyip kalibrasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Premium Tech Tool yazılımı, tam sistem tanılama ve programlama arabirimi olup, Bakım Bilgi Sistemleri, Teknik Brifingler, Devre Şemaları, Bileşen Testleri de dahil olmak üzere Dinamik Veri Akışı, Adaptasyon, Kalibrasyon, Nox Tork Sınırlaması, SCR Adblue İptali, Araç Tork Yükseltme, Programlama, Şanzıman Yapılandırması, Hız Sınırı İptal Etme ve Servis Bakım Sıfırlama yapabilmektedir. Araç üzerinde ne kadar elektronik beyin var ise tüm arızaları size listeleyip, arızanın hangi parçada oluştuğunu teknik şemaları ile size sunar. Herhangi bir Volvo atölyesi veya bakım ve teşhis uzmanı için ideal bir cihazdır. Yazılım dili İngilizcedir. Windows 10 64 Bit Pro sürüm ile uyumludur. Kurulan yazılımlar opsiyoneldir. İlandaki fiyat sadece donanım içindir.

Kurulabilen Opsiyonel Yazılımlar;
*Premium Tech Tool + APCI
Volvo Kamyon ve Otobüslerini, Volvo İnşaat Ekipmanlarını, Mack Trucks, Renault Trucks, UD Trucks’ı teşhis etmek ve programlamak için tasarlanmış bir yazılımdır.
*Developer Tool Pro – Tüm Elektronik Kontrol Ünitelerinin programlanması ve kalibrasyon atılmasını sağlayan yazılımdır.
*Volvo ProsisVolvo İnşaat Ekipmanları (Yükleyiciler, Ekskavatörler, Greyderler, Silindirler) için yedek parça kataloğu, onarım ve bakım talimatları, elektrik şemaları ve hidrolik devreler hakkında bilgiler içerir.
*Volvo Impact – Avrupa pazarındaki Volvo Kamyon ve Otobüsler için yedek parça kataloğu, onarım, bakım, teşhis, teknik özellik kılavuzları, servis bültenlerini içermektedir.
*Volvo Penta  Volvo Deniz Motorlarını teşhis etmek ve programlamak için tasarlanmış bir yazılımdır.
*Volvo Penta EPC – Denizcilik ve Endüstriyel uygulamalar için ayrıntılı bir aksesuar listesi, parça kitabı ve kılavuzları, yedek parça yönetimi, teknik özellikler, özel talimatlar içeren bir programdır.
*Volvo Matris Volvo iş makinelerinin elektronik sistemlerine bağlanan ve makinenin geçmişini analiz etmenizi sağlayan özel bir analitik yazılımdır.

Cihazın Genel Özellikleri;
*
Araç Yapılandırmasını Okumak,
*Tüm Sistem Parçalarını Aktifleştirme ve Adaptasyon Yapma,
*Modüllerden Hata Kodlarını Okuma ve Silme,
*Canlı Verileri Görüntüleme,
*Euro 4,5,6 Motor Normlarını Destekler,
*Adaptasyon, Parametre ve Kalibrasyon Yükleme,
*Derinlemesine Diagnostik Yapma,
*Hata Kodları ve Sebebini Açıklama,
*Motor Dyno Testleri,
*Yakıt Tüketim Testi,
*Askeri Standartta Konektörler,
*Geliştirilmiş LED Göstergeler,
*-40° ile +85° Arasında Çalışabilme,
*Yaklaşık 30000 Parametrenin Tümüne Müdahale Edebilme.
vb. daha bir çok modülde işlem yapabilirsiniz.

Paket İçeriği;
*
Vocom (88890300) Adaptörü,
*Vocom (88890304) OBD2 Kablo,
*Vocom (88890305) USB Data Kablo,
*Vocom 8 Pin Kablo,
*Vocom 14 Pin Kablo,
*Vocom Renault 12 Pin Kablo.

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

Hoşunuza gidebilir…